Je bent in beeld als je bij Neo speelt!
29 april 2020

Denk aan onze sponsoren

Gelukkig beginnen de eerste trainingen vandaag weer, maar voor de rest ligt Nederland nog even stil. Dit geldt ook voor voor veel van onze sponsoren. Maar laten we deze vooral niet vergeten, we zijn hen veel verschuldigd. Voor een groot deel van onze onkosten moeten wij naast onze contributie-inkomsten leunen op onze sponsoren. En zij zijn ons wat dat betreft al jaren goed gezind!

Wist je trouwens dat maar liefst ruim 160 ondernemers Neo ondersteunen? In welke vorm dan ook. Op de afbeelding 17 willekeurige sponsoren.

Het lijkt in deze dagen misschien heel verleidelijk om bij grote zaken online je spullen te bestellen maar:

  • Juist nu moeten we onze sponsoren ondersteunen en voor hen wat terug doen.
  • Je mag nog steeds het dorp in, als je het maar met beleid doet.
  • Je kunt ook bij veel Bornse ondernemers online bestellen of in contact komen
  • De lokale ondernemer kent jou en je wensen en wil graag een stapje meer voor je doen
  • De lokale ondernemers steunen niet alleen ons, maar ook onze zusterverenigingen, Bornse zorginitiatieven, evenementen in Borne én kleden ons dorp ook nog eens aan tijdens de gezellige feestdagen. En vergeet de Melbuulndagen niet.
  • Die grote zaken helpen Neo nergens mee, de lokale middenstand wél!
  • Verzenden is niet erg milieuvriendelijk, even het dorp in fietsen houdt je ook nog in beweging
  • Bij wie moet je zijn om je online bestelde spullen retour te zenden, juist de lokale bedrijven.

Als je niet weet wie onze sponsoren eigenlijk zijn of hoe je ze kunt bereiken, kijk even hieronder.

Bedrijfsnaam Website
Architectenburo Mars B.V. www.marsarchitectuur.nl
Autobedrijf Benerink B.V. www.benerink.nl
Autobedrijf Zuithof www.zuithof.nl
Autosloperij Gebr. Van Engelen www.vanengelenrecycling.nl
Bakkerij Koehorst www.echtebakkerkoehorst.nl
Bal en Zn. Visspecialist www.balsvis.nl
BE Beauty Online B.V. www.bemabeauty.com
Berteke Hairstyling www.berteke.nl
Blenke www.bouwenmetblenke.nl
Boers natuursteenbedrijf www.boersnatuursteen.nl
Boers Zn. Holding BV www.boerszn.nl
Boomkamp Kaasspecialist www.boomkampkaas.com
Boonk Juwelier www.boonkjuwelier.nl
Borghuis Tuincentrum www.tuincentrumborghuis.nl
Born B.V.
Borne Beweegt www.bornebeweegt.nl
Bouwbedrijf Oude Wolbers www.oude-wolbers.nl
Brama 2 Wielers www.brama2wielers.nl
Bruins Dancing Partycentrum www.dancingbruins.nl
Bucon B.V. www.bucon.nl
Buiding Design Architectuur www.buildingdesign.nl
Café Platenkamp www.cafeplatenkamp.nl
Cafetaria De Zonnebloem www.cafetariadezonnebloem.nl
Carnavalsland www.carnavalsland.nl
Damsté Advocaten-Notarissen www.damste.nl
De Hypotheekverstrekker www.dehypotheekverstrekker.nl
De Klos Café
De Steeg Grandcafé www.steegje.nl
De Vries Steen- & Tegelhandel www.devrieshengelo.nl
Deterd Damesmode www.deterdmode.nl
Droste B.V.Aannemingsbedrijf www.droste-bv.nl
Drukkerij Hofmeijer B.V. www.drukkerij-hofmeijer.nl
Dusseldorp www.dusseldorp.nu
Eastbrook Beheer B.V. www.eastbrook.nl
Elcon B.V.
Erica Bloemen en Interieur www.ericaborne.nl
Eshuis Accountants en Adviseurs www.eshuis.com
Eurosport Borne www.eurosportborne.nl
Euverman www.euverman.eu/
Fysiotherapie Sluitersveld www.fysiosluitersveld.nl
Fysiotherapie ’t Dijkhuis www.fysiotherapiedijkhuis.nl
Gemeente Borne www.borne.nl
Gildeslager Jacobs www.slagerjacobs.nl/
Haafkes Bouwbedrijf www.haafkesgoor.nl
Hanos Hengelo www.hanos.nl
Harley-Davidson Oude Monnink Motors www.oudemonninkmotors.nl
Hekman Suelmann Accountans www.hekmansuelmann.nl
Het Ideaal BV www.hetideaal.nl/
HK Plastics B.V. www.hk-plastics.com
Hofland Optiek B.V. www.hoflandoptiek.nl
Hotel & restaurant Jachtlust www.jachtlust.nl
Huls Kleur en interieur www.hulskleureninterieur.nl/
Huls Schildersbedrijf www.huls-borne.nl
IBZ Albergen B.V. www.ibz-albergen.nl
ICT Spirit www.ictspirit.nl
Imitzz GmbH www.imitzz.de
ING Accounts Payabble www.ing.nl
Inqar Verhuurbedrijf www.bleekergroep.nl
Intermontage www.intermontagetwente.nl
Jacobs & Schlette Dentalworks www.jsdentalworks.nl
Jan Boomkamp Groenbedrijven BV www.boomkamp.com
Jannink en Hofsté B.V. www.janninkhofste.nl
JFE Bouw & Renovatie www.jfebouw.nl/
JIS Nederland B.V. www.jisnl.com
Jumper Borne www.jumperborne.nl
Keupink Advocatuur www.keupinkadvocatuur.nl
Kir Diner x Bar www.kir.restaurant
Konink Taxi Borne vof www.taxikonink.nl
Kroeze Wevers Accountant en Adviseurs www.kroesewevers.nl/
Kuhlmann Westerhof & De Kok www.kwdk.nl
La Cocina www.lacocinacatering.nl
Landgoed Ehzerwold www.ehzerwold.nl
Lansink Autobedrijf www.auto-lansink.com/Nederland/
Las Carretas Mexican Restaurant www.lascarretas.nl
Laurens Hoveniers www.laurenshoveniers.nl/
Lemerij Beheer B.V. www.lemerij.nl
Leon Wigger www.wiggerdakwerken.nl
Leverink&Assen Resultaatmakelaars B.V. www.leverink-assen.nl
Link2Control www.topicus.nl
Loohuis – Weber Installatietechnieken B.V. www.loohuisgroep.nl
Loohuis BV Installatiebedrijf www.loohuis.com
M.G. Ekkelboom B.V. www.ekkelboom.nl
Marbeco www.marbeco.nl
Marc Bons Consultancy www.marcbons.nl
Maris Infra www.marisinfra.nl
Mitra Borne www.mitra.nl/winkels/mitra-borne-peper-marktplein
Modecentrum De Keizerskroon www.leurinkmode.nl
Morselt Mode www.morseltmode.nl
Munsterhuis Geluidsadvies www.munsterhuisgeluidsadvies.nl
Nieuwkamp Natuursteen www.nieuwkamp.nl
Nijland Autoschade www.autoschadenijland.nl
Nijwa www.nijhof-wassink.com
Nissan lesscher www.autolesscher.nl
O.V.I. www.ovi-enschede.nl
Onderlinge Verzekering Maatschappij Twente www.ovmtwente.nl
Oosterbroek Auto
Optie1 Borne www.Optie1.nl
Ortageo B.V. www.ortageo.nl/
Oude Geerdink Tegels & Sanitair www.oudegeerdink.nl
Stichting Promoting Neo www.promotingneo.nl
Plus R. Wallerbosch www.plus.nl/supermarkten/borne_plus-wallerbosch_879
PREVIDER www.odin-groep.nl
Probin Borne B.V. www.probinborne.nl
Puls Huls v.d. Nieuwboer www.plus.nl/supermarkten/borne_plus-huls-van-den-nieuwboer
Raab-Karcher Bouwstoffen www.raabkarcher.nl/
Rabobank centraal Twente www.rabobank.nl/lokale-bank/centraal-twente/
Regelmijnaansluiting www.regelmijnaansluiting.nl
Reinten Infra B.V. www.reinteninfra.nl/
Roetgerink Mode & Schoenen www.roetgerink.nl
Saskia Vreeman Makelaar 4You B.V. www.saskiavreeman.nl
Schildersbedrijf Gervink www.gervink-schildersbedrijf.nl/
Schoonmaakmarkt www.schoonmaakmarkt.nl
Shortyz www.shortyzborne.nl/
Sligro Food group Nederland BV www.sligro.nl
Slijterij-Wijnkoperij De Barrique www.debarrique.nl
SLP Trading BV www.slptrading.com
SnelderZijlstra makelaars www.snelderzijlstra.nl
SNS Bank Borne www.sns.nl
Soccer Camps Heracles www.heracles.soccer-camps.nl/
Som= www.somis.nl
Speckmann Herenkapsalon
Sportpaviljoen Borne www.sportpaviljoenborne.nl
Stege en Zn. Poelier
Stomerij-wasserij Peter Korf www.stomerijkorf.nl
Succes Signs www.successigns.nl
Sumax B.V.
Supportersver. NEO
SWB-Gildebor www.swbmiddentwente.nl
Taurus Automatisering www.taurusit.nl
Ter Braak Elektrotechniek www.terbraakelektro.nl
ter Braak Opticien www.terbraakoptiek.nl
Ter Brugge Bouw www.terbruggebouw.nl/
Thijs Geerdink Advocatenkantoor www.tgadvocatenkantoor.nl
Thoma Assurantie www.thomagroep.nl/
Three Musketeers www.threemusketeers.nl
Tijhuis Totaal Inrichting B.V. www.tijhuistotaalinrichting.nl
Tinselboer Autobdrijf www.autotinselboer.nl
TK Holding B.V.
Ton Kuipers Architectuur www.tonkuipers.nl
Tuinpracht www.tuinpracht.nl/
Twente XL www.twentexl.nl
TWW www.tww.nl/
Umami Oriental restaurant www.umamihengelo.nl
Vakantie Xperts Juan Vazquez www.vx.nl
Van Essen Glas www.vanessenglas.com
Van Gils Woonpromenade www.vangils.nl
Van Heck Badkamers B.V. www.vanheckbadkamers.nl
Van Uhm B.V. www.vanuhm.nl
Vastbouw Oost B.V. www.vastbouw.nl/
Vastgoedbeheer Texel  
Velthof Voeders en Ruitersport www.velthofvoeders.nl/
Vleeshouwerij Saasveld www.vleeshouwerijsaasveld.nl
VOF PH Techniek www.phtechniek.nl
Weghorst AVIA BV www.aviaweghorst.nl
Weghorst Installatiebedrijf www.weghorst.nu
Weijenborg Rijwielhandel www.profiledefietsspecialist.nl/winkels/profile_weijenborg/
Welcom Borne www.welcomborne.nl
Weleveld Golf B.V. www.weleveldgolf.nl
Wellinga Koffiesystemen www.wellingasystems.nl
Woninginrichting De Boer V.O.F. www.deboerwonen.nl
Wouters Dienstverlening www.woutersdienstverlening.com
Zuiver Huid&Haar www.zuiverborne.nl/

Mocht je dit bericht als sponsor lezen en merken dat bovenstaande informatie niet geheel klopt, dan horen we dit graag van je. Laat dit dan even weten via sponsoring@rksvneo.nl

 

Reacties