Je bent in beeld als je bij Neo speelt!
22 mei 2016

(Voorlopige) indeling selectieteams seizoen 2016-2017 bekend

Onderstaand volgt de (voorlopige) indeling van de selectieteams van de F- tot en met A-groep  voor het seizoen 2016-2017. De trainers/leiders van de verschillende selectieteams zullen de spelers van de betreffende teams de komende tijd uitnodigen, waarna in onderling overleg zal worden gestart met het trainen en eventueel spelen van oefenwedstrijden door de nieuwe teams.

Spelers die (momenteel) niet zijn opgenomen in de selectieteams zullen binnenkort vernemen in welk team zij (voorlopig) zijn ingedeeld.

F1 Hoofdklasse   F2 2e klasse   F3 + F4 3e klasse
Trainer: Bart Pierik Trainer: Jeroen Olthof Trainer: vacature
Leider:   Marijn de Kinkelder Leider:   Hjalmar van Staveren Leider:   vacature
Spelers: Spelers: Spelers:
Jan Effting Constantin Aslan Sybren Alferink
Quinten Holtus Tijn Heuker of Hoek Jelle van de Berg
Carsten de Kinkelder Bas Olthof Finn Boekenstijn
Rinse Pierik Jordi Olthof Kevin de Boer
Owen Pot Senn Rosman Hugo Borchert
Tijn Segerink Romeo van Staveren Jules Hendriks
Jurre ten Tusscher  Bas Timmer Keyano Kuiper
Job Westen Jort Wolbers Teun van Leeuwen
Dani Wigger Tom Zwiers Mats Leferink
Ruben Markslag
Boyd Oosterbroek
Guusje Quak
Joris Sanderink
Mattias Straub
Stef Welberg
Max Westerhof
E1 Hoofdklasse   E2 1e klasse   E3 2e klasse
Trainer: Frank Koster Trainer: Robert Slamp Trainer:Richard Kienhorst
Leider: Arjan Schipper Trainer: Michel Olde Veldhuis Trainer: Matthijs Luisman
Spelers:   Spelers:   Spelers:
Justin Annink Midas Gehring Rebbie Arslani
Battal Duldar Bram Hannenberg Roef Beld
Kyan Missant Sepp Kroese Tieme Ganzeboom
Sam Remie Kayan Pot Jurre Kienhorst
Pieke Roescher Len Schulten Hugo Kuiphuis
Joris Roesink Nikki Schutten Maxime Leushuis
Daan Schipper Julian Siero Lucas Luisman
Wisse Tannemaat Lucas Slamp Hero Spijker
Niek van Buuren Tygo Wieringa Milo Zeevalkink
Jasper Olde Veldhuis
E4 3e klasse   E5 3e klasse
Trainer: Martijn Swart Trainer: Freddy Oude Nijhuis
Trainer: Robin van Wijk Trainer: Bas Wiedemeijer
Spelers:   Spelers:
Maurits ter Bals Finn Dec
Renze Kolste Max Dijkgraaf
Douwe Leussink Mats van der Heijden
Sen Swart Max Kattenpoel O. Heerink
Wessel Vloedbeld Tom Oude Nijhuis
Pim Welberg Thomas Rijsman
Jesse Wessels Jort Segerink
Guus van Wijk Jelt van der Werf
Fedde Wilmink Stan Wiedemeijer
D1 3e divisie   D2 2e klasse
Trainer: Arnoud Bartelink Trainer: Wim Dönnicke
Spelers:   Spelers:
Cas Blenke Stijn ten Cate
Morris Bonthuis Teun Dönnicke
Tymon Busscher Guus Dönnicke
Pepijn ten Donkelaar Florian Haanappel
Mark Effting Mick Hoekstra
Tijn Erents Joost Kuiphuis
Mark Freriks Milan Kwakkenbos
Daan Groothuis Gijs van Leeuwen
Collin Hergink Noah Leferink
Guus Hoekstein Bram Meijer
Scott Leushuis Thijmen Mollink
Christian Merksteijn Gijs Morsman
Vigo Platenkamp Rens Mulders
Jelle Veldhuis Quinten Posthuma
Jayden Wagenar Wout Rouweler
Jordi Schutten
Storm Spijker
Leco Zeevalkink
Björn Zieverink
C1 3e divisie   C2 2e klasse   C3 2e klasse
Trainer: Wouter Kwakkenbos Trainer: Max Brunnikhuis Trainer: Gert Jan Tuintjer
Trainer: Wout Velner
Spelers:   Spelers:   Spelers:
Wout Bartelink Lucas Altunc Max Baartman
Marek Dec Ernst Bom Bram Boersma
Mike Engelsman Daan Koops Leon Deinum
Ruben Esman Bodhi Lagerwaard Casper ten Donkelaar
Damian ter Haar Justin Missant Geronimo Fokkink
Kjell Hoekstra Rick Morshuis Haye van der Gracht
Jesper Huisman Josh Priest Koen Hammink
Rogier Kuipers Lucas Rasch Job Hondeveld
Sem Leferink Kevin Roesink Jesse Klein Teeselink
Tim Mengerink Hidde Rouweler Bram Munsterman
Maarten Nijland Julian Simons Bob Schoot Uiterkamp
Quinten Olde Heuvelt Silas Speckmann Tim Siemerink
Stef Rompelaar Daan Visscher Wessel te Wierik
Marijn Slamp Job Vloedbeld
Julian Verbeek Matthijs de Zeeuw
B1   B2 2e klasse
Trainer: Javier Castilla Trainer: Thomas Kokkelkoren
Leider: Mark List Leider: Matthijs Wolbert
Leider: Pier de Haas Leider: Rob Munsterhuis
Spelers:   Spelers:
Stan Prigge
Sean Niemeijer Wouter van Dijk
Koen Huls Afrim Afrim
Mart Snippers Thijmen Bies
Stan Bartelink Dion Bomers
Douwe Everink Mart Hondeveld
Wessel Bom Pim Keurs
Matthijs Kerssies Maarten Sonneveld
Rob Koelen Ramon Munsterhuis
Lars Morsink Pim Naafs
Thomas Olde Veldhuis Niels Oude Munnink
Romario Kario Maikel van het Reve
Iwan Eggink Matthijs Rouweler
Luc Bos Daan Velthuis
Coen ten Tusscher Tom Wildenbeest
Bram Peper Jorick Wolbert
Tim Ribberink Niels Ordelmans
Ferrat Luiken
A1
Trainer: Daniël Esman
Leider: Marcel Geerdink
Spelers: 
Remco Loof
Kjelvar Knol
Stijn Baars
Wout Lansink
Hansito Nijhuis
Stijn Huls
Daan Schuttenbeld
Brent Niemeijer
Jesse Keur
Stijn Hondeveld
David Oran
Kent Arslani
Max Eusterbrock
Rick ten Tusscher
Mats Velner
Bas Spenkelink
Wessel Smits
Tolga Samraoglu
Edo Kamers
ME1 2e klasse   MD1 1e klasse
Trainer: Wendy Hofstad Trainer: Sam Velthuis
Trainer: Frits Baartman
Spelers:   Spelers:
I.A. Staman F.A. Baartman
F. Ezendam E. Tannemaat
L. Neerhof M.J.P. Munsterman
M. van Asselt M.D. Bos
M. Hofstad B.C. Tijhuis
K.J. Fokkink L. Veldsink
L.R.W. Nieuwmeijer T.J. Wiedemeijer
S.E.M. Entrop J. Harperink
L.L.M. Korte R. Leferink
A.L. Wilke
F.M. Schulten
T.R. Bomhof
B.A. Nijmeijer
G.K. ten Tusscher
MC1 1e klasse   MC2 2e klasse   MB1 2e klasse
Trainer: Ton Oude Breuil Trainer: Demi Wibbelink Trainer: Hugo Mulders
Trainer: Fleur Wensink
Spelers:   Spelers:   Spelers:
M. Sauer L.C. de Boer J. Klein Beumink
T.G.M. Oude Meijers S. Hulsbeek S.E.M. Evers
B. Groot Schaarsberg F. Gellekink T. Mulders
L.M.A. de Jong R.F. Middelkamp M.D. van Wanrooij
L.Z. Bekker J. Velthuis S. Engelsman
S.J. Tijhuis L. Timmerije N. Verhoeven
A. Wubbels Weustink M. Egberink P.H.M. van Eeuwijk
K. Weghorst B. Ottevanger K. Mulder
I. Platenkamp P. Mulders A. Wiendels
M.L.A. Bomhof L.A.T. Huizing S. Bronkhorst
L.S.M. Evers I.H.F. Gerritsen S. Hoekstra
A.E.M. Oude Breuil R. Kalas I. Pereira
F. Draaisma I. van Olffen K. Evers
T. Damhof N.H. Ulkeman S.M.C.P. Geerdink
N.M. Kosse N.N. Tanke
L. Boers
W.K.M. Oosten
B. Rutgers
Dames 
Trainer: Pascal Appelman
Spelers:
S. Bloemendaal E. Beumer
H.M.A. Olthof R. Koopman
E. Korf M. Ensink
M.E.T. Geerdink L.A.M. Korte
A. Oude Wolbers D. Wibbelink
M.M.M. Korte I. de Roos
M. Karst M. Oude Meijers
C. Demmer R. Polak
K. Leemhuis L.D. Knuif
M. Spekreijse K. Wibbelink
L. de Jong T.H. ter Brugge
C. Roetgerink F. Wensink
L. Koopman C. Raanhuis
A.M. Dumont R. Verhoeven
M. Knuif C. van der Laan

Reacties