Je bent in beeld als je bij Neo speelt!
07 juni 2016

UPDATE: (Voorlopige) indeling van NEO F5 t/m NEO F12

F5 3e klasse
Voornaam Achternaam Team vorig jaar
Leider/Trainer Dieter Frongink F8
Leider/Trainer Maurice de Boer F8
Speler Marijn Pelle F4
Speler Nine Gehring F12
Speler Thijs Boer, de F8
Speler Jelmer Leussink F8
Speler Sil Schulten F8
Speler Daan Frongink F8
Speler Jasper Peters F10
Speler Niels Platenkamp F10
F6 4e klasse
Voornaam Achternaam Team vorig jaar
Leider/trainer Ronnie Broekate F11
Leider/trainer Robert Jan Dalhuizen F11
Leider/trainer Laurenz Bolwerk F11
speler Jorden Aalberts F11
speler Mart Bolwerk F11
speler Jan Broekate F11
speler Stef Dalhuizen F11
speler Nikai Nieman F11
speler Yanick Nijhof F11
speler Tygo Olde Meule F11
speler Ties Oude Meijers F11
speler Job Roerink F11
speler Lars van Stegeren F11
F7 5e klasse
Voornaam Achternaam Team vorig jaar
Leider/trainer Klaas Kole F8
Leider/trainer vacant
speler Chen Geelen F8
speler Thimo Tikken F8
speler Koen Kole F8
speler Noud Roescher F8
speler Jurre Tinselboer F8
speler Teun Albinus F7
speler Renzo Koskamp nieuw
speler Giuliano Pascale nieuw
F8 5e klasse
Voornaam Achternaam Team vorig jaar
Leider/trainer Ralf ter Haar F9
Leider/trainer Mark Horsthuis F9
trainer Bert Kregmeier F9
speler Luca Keizer F9
speler Reinout Boelen F9
speler Thijn Kissing F9
speler Thijmen Leus F9
speler Gerben Kregmeier F9
speler Sven Hilbrink F9
speler Job Withag F9
speler Thijs Horsthuis F9
speler Rinze ter Haar F9
speler Tim Efftink F9
F9 5e klasse
Voornaam Achternaam Team vorig jaar
Leider/trainer Albert Brookhuis F10
Leider/trainer Ingko Mulders F10
leider Wouter Siegerink F10
speler Milan Koedijk F10
speler Mathijs Brookhuis F10
speler Lasse Dekker F10
speler Noa van Asten F10
speler Christiaan Mulders F10
speler Daan Siegerink F10
speler Sep Nijland F10
speler Jomaro Nijboer nieuw
F10 5e klasse
Voornaam Achternaam Team vorig jaar
Leider/trainer vacant
Leider/trainer vacant
speler Guus van Benthem 4×4
speler Sem ter Beek 4×4
speler Nick Meulenkamp 4×4
speler Kaj ten Brummelhuis 4×4
speler Sven Alfing 4×4
speler Noud Boomkamp 4×4
speler Mats Meulenkamp 4×4
speler Jip Reinerink 4×4
speler Djim Veenhuizen 4×4
F11 5e klasse
Voornaam Achternaam Team vorig jaar
Leider/trainer vacant
Leider/trainer vacant
speler Tim Mulhof 4×4
speler Guus Venema 4×4
speler Sep Engbers 4×4
speler Marijn ten Buren 4×4
speler Niels Mulhof 4×4
speler Cas Wekdam 4×4
speler Femke Stopel 4×4
speler Ian Weerkamp 4×4
speler Arthur Arets 4×4
speler Thomas Jansen 4×4
F12 5e klasse
Voornaam Achternaam Team vorig jaar
Leider/trainer Marc Hannenberg 4×4
Leider/trainer vacant
speler Stan Leverink 4×4
speler Lars ter Horst 4×4
speler Silvijn Kets 4×4
speler Floris Nas 4×4
speler Tygo Kuiper 4×4
speler Yaro Hannenberg 4×4
speler Luuk Middelkamp 4×4
speler Timo Voorhuis 4×4
speler Niels Ensink 4×4

Reacties